DÜNYA SOSYAL HİZMET GÜNÜ


Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü ev sahipliğinde Sosyal Hizmet Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Sosyal Hizmet Uzmanları Derneği Manisa ve İzmir Şubelerinin işbirliği çerçevesinde “Dünya Sosyal Hizmet Günü Etkinliği” düzenlenmiştir.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Ahmet Kilimcioğlu ve Sosyal Hizmet Bölümü Başkanı Prof. Dr. Fatih Şahin etkinlik açılış konuşmalarını gerçekleştirmiş, etkinlik çerçevesinde müzik dinletisi, proje tanıtımları, panel ve ödül töreni gerçekleştirilmiştir.

“Şef Arcan Aydınlı” yönetiminde “Ambrossia Korosu” katılımcılara müzik şöleni sunmuştur. Katılımcıların büyük beğenisini toplayan müzik dinletisinin ardından “Adını sen Koy” ve “Gülümse Çocuk” projelerinin tanıtımları gerçekleştirilmiştir. Proje katılımcılarına ve sponsorlarına teşekkür belgeleri takdim edilmiştir.

“Sosyal Hizmet Eğitiminde Kalite Güvencesi ve Akreditasyon” konulu panel düzenlenmiş, bu çerçevede Dr. Talip Yiğit konuşmasını gerçekleştirmiştir.

Son olarak, “Prof. Dr. Sema Kut Gençlik Ödülleri Makale Yarışması” sonucunda dereceye giren adaylara ödülleri verilmiştir.Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik